+86-373-3020116
Trackless transferkar voor materiaalverwerking
video
Trackless transferkar voor materiaalverwerking

Trackless transferkar voor materiaalverwerking

Trackless transferkar voor materiaalbehandeling De trackless transferkar op batterijen is ontworpen en vervaardigd om zijn maximale werkflexibiliteit te bereiken. Omdat ze geen vooraf gedefinieerd pad hebben, kunnen ze in elke richting draaien en op elk type vloer bewegen. Deze transferkarren zijn zeer...
Aanvraag sturen
Product Details ofTrackless transferkar voor materiaalverwerking

Trackless transferkar voor materiaalverwerking

De trackless transferkar op batterijen is ontworpen en vervaardigd om zijn maximale werkflexibiliteit te bereiken. Omdat ze geen vooraf gedefinieerd pad hebben, kunnen ze in elke richting draaien en op elk type vloer bewegen. Deze transferkarren zijn zeer nuttig voor het vervoeren van zware objecten naar plaatsen die niet bereikbaar zijn met brugkranen.


Kenmerken van trackless transfer cart

1) Het grootste verschil met de spoortransferkar is dat de werking niet wordt beperkt door het spoortraject en vrij kan draaien en lopen.

2) Het kan zich aanpassen aan het dalingswegdek binnen en buiten de fabriek. Het kan ook op licht golvende wegen rijden.

3) Het steunt diverse wijzen van verrichting, realiserend recht, horizontaal, draaiend, schuin, en in-situ omwenteling.

4) De verrichting is eenvoudig en gemakkelijk te gebruiken, en slechts is de eenvoudige opleiding vereist om de vlakke auto bekwaam te kunnen gebruiken.

5) Batterij aangedreven, schoon, energiebesparend en vervuilingsvrij.

6) De veiligheid is goed, met de functie van het stoppen bij het tegenkomen van obstakels, kan het automatisch vertragen en stoppen wanneer het obstakel wordt gevoeld.

7) De geautomatiseerde verrichting kan worden gerealiseerd, pad het volgen wordt gesteund, wordt de afstandsbediening gesteund, en de interface van de gastheercomputer kan worden gereserveerd. Zorg voor een communicatieprotocol.


Parameter vantrackless transferkar

model

BWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Nominale belasting (T)21020305063150
Tabelgroottelengte(L)20003600400045005500560010000
Breedte(W)15002000=22002200250025003000
Hoogte(H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Spoorstaaf binnenmaat (mm)1200143514351435143514352000
Wieldiameter(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Aantal wielen4444448
Bodemvrijheid (mm)50505050507575
Loopsnelheid (min)0-250-250-200-200-200-200-18
Motorvermogen (Kw)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit(Ah)180160180250330400600
Batterijspanning(V)24484848484872
Looptijd bij volledige belasting4.324.843.53.332.9
Hardloopafstand voor één lading (km)6.57.24.84.243.63.2
Maximale wielbelasting (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2
Referentiegewicht (t)2.84.25.96.8810.826.8


Trackless Transfer Cart For Material Handling

Trackless Transfer Cart

Populaire tags: trackless transfer cart voor materiaalbehandeling, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall