+86-373-3020116
Zelfrijdende transferwagen
video
Zelfrijdende transferwagen

Zelfrijdende transferwagen

Zelfrijdende transferwagen Transferwagen bestaat voornamelijk uit aandrijfsysteem, framemontage, voedingsapparaat, elektrisch regelsysteem, geluids- en lichtalarmsysteem, enz. Het aandrijfsysteem bestaat voornamelijk uit een aandrijfmotor, een verloopstuk, een aandrijfwiel en een aangedreven wiel. De bediener...
Aanvraag sturen
Product Details ofZelfrijdende transferwagen

Zelfrijdende transferwagen

Overdrachtwagen bestaat voornamelijk uit aandrijfsysteem, framemontage, voedingsapparaat, elektrisch regelsysteem, geluids- en lichtalarmsysteem, enz.

Het aandrijfsysteem bestaat voornamelijk uit een aandrijfmotor, een verloopstuk, een aandrijfwiel en een aangedreven wiel. De machinist kan de rijfuncties van de platte wagen (starten, rennen, vertragen en stoppen) bedienen via de functieknop van de handbediende knopbox op de wagen

De elektromagnetische rem wordt gebruikt voor de noodremming van de platte wagen in noodtoestand. Deze functie kan worden bediend met de functieknop, of de noodrem kan automatisch worden gerealiseerd door een sensor te installeren.

Het aandrijfkoppel van de platte auto wordt geleverd door de elektromotor en het reductiemiddel en wordt overgebracht op de aandrijfwielen door de drietraps vertraging van het cycloïde pinwielreductor om het rijvermogen van de platte auto te leveren.

Het frame is gelast met hoogwaardig staal (Q235). Het frame is een plaatframeconstructie samengesteld uit vier langsliggers, meerdere balken en afdekplaten.


25 Tons Battery Powered Trackless Flat Transfer Cars


Model

BWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Nominale belasting (T)21020305063150
Tafelgrootte:lengte (L)20003600400045005500560010000
Breedte (B)1500200022002200250025003000
Hoogte (H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Wieldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bodemvrijheid (mm)50505050507575
Motorvermogen (Kw)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit (Ah)180160180250330400600
Batterijspanning (V)24484848484872
Looptijd bij volledige belasting4.324.843.53.332.9
Loopafstand voor één lading (km)6.57.24.84.243.63.2
Maximale wielbelasting (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2

Opmerking: de productparameters zijn voor uw referentie, alle onderdelen kunnen worden aangepast aan uw vereisten.


Self-propelled Transfer Cart

Populaire tags: zelfrijdende transferwagen, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall