+86-373-3020116
Gemotoriseerde ongebaande automatische trolley
video
Gemotoriseerde ongebaande automatische trolley

Gemotoriseerde ongebaande automatische trolley

Gemotoriseerde, automatische trolley De elektrische, automatische trolley kan op de grond rijden voor materiaalbehandeling, waardoor het werkstuk gemakkelijk 360 graden kan worden gedraaid met minimaal draaien. De gemotoriseerde ongebaande automatische trolley is ontworpen om zware voorwerpen of apparatuur van...
Aanvraag sturen
Product Details ofGemotoriseerde ongebaande automatische trolley

Gemotoriseerde ongebaande automatische trolley

De elektrische trackless automatische trolley kan op de grond rijden voor materiaalbehandeling, waardoor het werkstuk gemakkelijk 360 graden kan worden gedraaid met minimaal draaien.

De gemotoriseerde trackless automatische trolley is ontworpen om in een fabriek zware voorwerpen of apparatuur van de ene pallet naar de andere te vervoeren. Het kan binnen of buiten worden gebruikt. Toepassingsgebieden zijn onder meer metallurgie, gieterijen, nieuwbouw en scheepsbouw. We bieden oplossingen met verschillende stijlen en standaardcapaciteiten van minder dan 300 ton. We kunnen u de oplossingen bieden die u nodig hebt, en elke stijl kan worden ontworpen voor uw specifieke toepassing.



Technische parameters

Model

BWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Nominale belasting (T)21020305063150
Tafelgrootte:lengte (L)20003600400045005500560010000
Breedte (B)15002000=22002200250025003000
Hoogte (H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Spoor binnenmaat (mm)1200143514351435143514352000
Wieldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Wielhoeveelheid:4444448
Bodemvrijheid (mm)50505050507575
Loopsnelheid (min)0-250-250-200-200-200-200-18
Motorvermogen (Kw)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit (Ah)180160180250330400600
Batterijspanning (V)24484848484872
Looptijd bij volledige belasting4.324.843.53.332.9
Loopafstand voor één lading (km)6.57.24.84.243.63.2
Maximale wielbelasting (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2
Referentiegewicht (t)2.84.25.96.8810.826.8

Motorized Trackless Automatic Trolley

15T Motorized Trackless Automatic Trolley For Mine Industry Handling

Motorized Trackless Automatic Trolley For Sale

Populaire tags: gemotoriseerde ongebaande automatische trolley, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall