+86-373-3020116
Boodschappenwagentje
video
Boodschappenwagentje

Boodschappenwagentje

De accu van de accu elektrische platte wagen is niet sterk en onderhoudsvrij te onderhouden. De batterij gebruikt de S-type platte treinwagon met kortsluiting, faseverlies, elektrische weergave, onderspanning, overstroom en andere beveiligingsfuncties.
Aanvraag sturen
Product Details ofBoodschappenwagentje

Specificaties en modellen van transfervoertuigen:

ModelBWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Nominale belasting (T)21020305063150
Tafelgrootte:lengte (L)20003600400045005500560010000
Breedte (B)1500200022002200250025003000
Hoogte (H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Wieldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bodemvrijheid (mm)50505050507575
Motorvermogen (Kw)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit (Ah)180160180250330400600
Batterijspanning (V)24484848484872
Looptijd bij volledige belasting4.324.843.53.332.9
Loopafstand voor één lading (km)6.57.24.84.243.63.2
Maximale wielbelasting (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2



Populaire tags: boodschappenwagentje, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall