+86-373-3020116
Fabriek die transferwagen voor werkplaats levert
video
Fabriek die transferwagen voor werkplaats levert

Fabriek die transferwagen voor werkplaats levert

Fabrieksleverende transferwagen voor werkplaats elektrische transferwagen voor gieterij-industrie, de transferwagen kan 30 ton boring laden, die kan worden aangepast aan verschillende eisen van klanten. De tafel op de transferwagen is geïsoleerd en de isolatiespanning varieert van 145 kv tot 1050 kv. Het frame is een staalplaat gelaste structuur, geschikt voor epoxyvloeren, uitgehard cement, enz. Egaliseer de grond. De voedingsmodus is dat de batterij stroom levert om de hele platte auto te laten werken. Het kan vorkheftrucks, kranen en platte auto's vervangen met een hoge veiligheidsfactor.
Aanvraag sturen
Product Details ofFabriek die transferwagen voor werkplaats levert

Fabriek levert transferwagen voor werkplaats

elektrische overdrachtsauto voor gieterijindustrie, de overdrachtsvrachtwagen kan 30 ton boring laden, die volgens verschillende eisen van klanten kan worden aangepast. De tafel op de transferwagen is geïsoleerd en de isolatiespanning varieert van 145 kv tot 1050 kv. Het frame is een staalplaat gelaste structuur, geschikt voor epoxyvloeren, uitgehard cement, enz. Egaliseer de grond. De voedingsmodus is dat de batterij stroom levert om de hele platte auto te laten werken. Het kan vorkheftrucks, kranen en platte auto's vervangen met een hoge veiligheidsfactor.


Self Loading Transfer Cart


Parameter

Model

BWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Nominale belasting (T)21020305063150
Tafelgrootte:lengte (L)20003600400045005500560010000
Breedte (B)1500200022002200250025003000
Hoogte (H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Wieldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bodemvrijheid (mm)50505050507575
Motorvermogen (Kw)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit (Ah)180160180250330400600
Batterijspanning (V)24484848484872
Looptijd bij volledige belasting4.324.843.53.332.9
Loopafstand voor één lading (km)6.57.24.84.243.63.2
Maximale wielbelasting (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


Kenmerken van zelfladende transferwagen

1. Het wordt niet beperkt door de baan, kan over de grond lopen en een 360-graden draai realiseren.

2. Het is geschikt voor verschillende omgevingen en kan worden gebruikt in omgevingen met hoge temperaturen en explosies binnen of buiten.

3. PU-wielen en banden kunnen op cementgrond worden gereden om schade aan de grond te voorkomen.

4. Uitgerust met noodstop, verlichting, sensorstop, geluids- en lichtalarm om de veiligheid te garanderen.

5. Geschikt voor gebruik over lange afstand. De bedieningshendel en afstandsbediening zijn verwisselbaar.

6. Op maat voor u. Pas de tafelgrootte, loopsnelheid, belasting, enz. aan. Voldoe aan uw vereisten.

7. Uitgerust met veiligheidswaarschuwing en automatisch uitschakelapparaat.


Worskshop transfer cart


Hoe kies je het juiste transferwagensysteem?

Al onze railtransferwagens en ongebaande transferwagens worden op maat gemaakt volgens de wensen van de klant. Geef de volgende informatie op om de meest geschikte transferwagen te kiezen:

· Welke materialen/goederen worden overgeslagen of behandeld?

· Welk draagvermogen heb je nodig?

· Rijdt deze transferwagen op de baan of op de begane grond (vloer)?

· Uw wensen voor tafelafmetingen: lengte, breedte, hoogte?

· Hoe zit het met de loopafstand?

Populaire tags: fabriek die transferwagen levert voor werkplaats, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall