+86-373-3020116
30 ton overslagwagen-PERFTE
video
30 ton overslagwagen-PERFTE

30 ton overslagwagen-PERFTE

Overslagwagen van 30 ton Een railoverzetwagen is een voertuig dat speciaal is ontworpen om op een spoor te rijden en zich op een vast spoor te verplaatsen volgens een gespecificeerde reisroute en snelheid. De ontwerpkenmerken van de railtransferwagen omvatten voornamelijk een sterk draagvermogen, hoge rijsnelheid en hoge ...
Aanvraag sturen
Product Details of30 ton overslagwagen-PERFTE

Overslagwagen van 30 ton

Een railtransferwagen is een voertuig dat speciaal is ontworpen om op een spoor te rijden en zich op een vast spoor te verplaatsen volgens een gespecificeerde reisroute en snelheid. De ontwerpkenmerken van de railtransferwagen omvatten voornamelijk een sterk draagvermogen, hoge rijsnelheid en hoge transportefficiëntie.



Parameter spoorkar:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominale belasting (T)21020305063150
Tafelgroottelengte (L)20003600400045005500560010000
Breedte (W)1500200022002200250025003000
Hoogte (H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Wieldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bodemvrijheid (mm)50505050507575
Motorvermogen (kW)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit (Ah)180160180250330400600
Batterijspanning (V)24484848484872
Looptijd bij volledige belasting4.324.843.53.332.9
Loopafstand voor één lading (km)6.57.24.84.243.63.2
Maximale wielbelasting (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Populaire tags: 30 ton transfertrolley-perfte, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Misschien vind je dit ook leuk

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall