+86-373-3020116
Coil Transfer Trolley
video
Coil Transfer Trolley

Coil Transfer Trolley

Coil Transfer Trolley Merk: PERFT Producteigenschappen: Handling apparatuur Plaats van herkomst: Henan, China Aangepaste verwerking: Ja Belasting: aangepast Eigen gewicht: 1-5t Lichaamsgrootte: aanpasbaar Specificatie: aanpasbaar Materiaal: staal Voordelen van transferwagens 1. Compacte structuur en grote draag...
Aanvraag sturen
Product Details ofCoil Transfer Trolley

Coil Transfer Trolley

Merk: PERFT

Productkenmerken: Behandelingsapparatuur

Plaats van herkomst: Henan, China

Aangepaste verwerking: Ja

Belasting: Aangepast

Eigen gewicht: 1-5t

Lichaamsgrootte: aanpasbaar

Specificatie: Aanpasbaar

Materiaal: staal



Voordelen van transferwagens

1. Compacte structuur en groot draagvermogen:

2. Nauwkeurige positionering en hoge mate van programma-automatisering

3. Eenvoudige bediening en stabiele rotatie;

4. Lange lopende afstand, met geringe geluidssterkte;

5. Eenvoudig onderhoud en afstandsbediening


Technische specificaties

Model2t20t50t100t150t
Nominale belasting (t)22050100150
Lijstgrootte (mm)Lengte (L)200040005500650010000
Breedte (B)15002200250028003000
Hoogte (H)4505506509001200
Wielbasis (mm)12002800420049007000
Spoor binnenmaat (mm)12001435143520002000
Wieldiameter (mm)270350500600600
Wielhoeveelheid:44448
Grondontruiming (mm)5050507575
Loopsnelheid (min)0-250-200-200-200-18
Motorvermogen (kW)12.251015
Looptijd bij volledige belasting:4.3243.33.22.9
Loopafstand voor eenmaal opladen (KM)6.54.843.83.2
Referentiegewicht (t)2.85.9814.626.8
Aanbevolen railmodelP15P24P43QU100QU100
Maximale wielbelasting (KN)14.477.7174343.8265.2
Batterijspanning (v)2448487272
Batterijcapaciteit (Ah)180180330440600


Coil Transfer Trolley


Waarom voor ons kiezen?

steel Coil Transfer Trolley

Coil Transfer Trolley Factory

Coil Transfer Trolley Supplier

Populaire tags: roltransportwagen, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall