+86-373-3020116
Elektrische rail handling cart
video
Elektrische rail handling cart

Elektrische rail handling cart

Elektrische rail handling cart De rail handling cart is een batterij elektrische platte auto, aangedreven door een batterij. De batterij levert stroom aan de DC-tractiemotor en de DC-motor drijft de platte auto aan om te rijden. In vergelijking met wisselstroommotoren hebben GELIJKSTROOM-motoren de voordelen dat ze niet gemakkelijk worden verbrand, omdat ze...
Aanvraag sturen
Product Details ofElektrische rail handling cart

Elektrische rail handling cart

De rail handling cart is een batterij elektrische platte auto, aangedreven door een batterij. De batterij levert stroom aan de DC-tractiemotor en de DC-motor drijft de platte auto aan om te rijden. In vergelijking met wisselstroommotoren hebben GELIJKSTROOM-motoren de voordelen dat ze niet gemakkelijk worden verbrand, met een groot startkoppel en een sterke overbelastingscapaciteit. Het heeft grotere veiligheidsprestaties en flexibiliteit van wendbaarheid, onbeperkte loopafstand, geen isolatievereisten voor het spoor, dus de constructie is handig en goedkoop.



Technische parameters

modelBXC-2tBXC-20tBXC-50tBXC-100tBXC-150t
Nominale belasting(t)22050100150
Tabelgrootte(mm)Lengte(L)200040005500650010000
Breedte(W)15002200250028003000
Heigth(H)4505506509001200
Wielbasis(mm)12002800420049007000
Spoor binnenmaat(mm)12001435143520002000
Wieldiameter(mm)270350500600600
Aantal wielen44448
Bodemvrijheid(mm)5050507575
Loopsnelheid(min)0-250-200-200-200-18
Motorvermogen(kw)12.251015
Batterijcapaciteit180180330440600
Batterijspanning2448487272
Looptijd bij volledige belasting4.3243.33.22.9
Hardloopafstand voor één lading (km)6.54.843.83.2
Maximale wielbelasting (KN)14.477.7174343.8265.2
Referentiegewicht(t)2.85.9814.626.8
Aanbevolen railmodelP15P24P43QU100QU100


Toepassingen

Bij het transport van cementzuilen en andere materialen is het belangrijkste doel van de transferkar het vervoeren van grote werkstukken in de fabriek. Het vereist geen hoge rails, heeft een sterk aanpassingsvermogen en kan worden uitgerust met hulpapparatuur zoals hydraulisch hijsen.

Battery Power Rail Transfer Trolley

grootte

Aangepaste

kleur

Geel, Rood

materiaal

Q235B

volume

meer

toepassing

Productie, assemblage, werf, magazijn, Logistiek

Gewicht heffen

5t-500t

voeding

Aangepaste

Tafelhoogte

Aangepaste

Werktemperatuur

-30°C— +40°C

Material Transfer Cart


Verpakking en verzending

Electric Rail Handling Cart

Populaire tags: elektrische rail handling cart, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, aangepast, gemaakt in China

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall